NAŠE SLUŽBY

Chemické a mokré čistenie

Pre našich zákazníkov poskytujeme služby čistenia a to až pomocou 4 rôznych "technológií". Čistenie pomocou Sensene (modifikovaný alkohol), Perchlóretylén, Wet Cleaning a tiež ručné pranie/čistenie. Aj vďaka tomu sa naša čistiareň môže pochváliť vysokou kvalitou vyčistených odevov. Pri profesionálnom mokrom čistení tiež používame vysokokvalitné detašovacie prostriedky pre dosiahnutie čo najlepších výsledkov. Poradíme si s oblekmi, kabátmi, spoločenskými šatami, vetrovkami, ale aj s nadrozmernými vecami, s ktorými by ste v bežnej domácej práčke mali problém - paplóny, poťahy na matrace, tkané koberce.

Renovácia topánok, kabeliek a kože

Túto službu máme v ponuke už viac ako 2 roky a tešíme sa jej úspechu. Zákazníci sa nás často pýtajú čo všetko dokážeme s obuvou či kabelkami robiť? Celá renovácia samozrejme začína čistením, je jedno či sa jedná o kožu, jej imitáciu, či látku . Po čistení väčšinou odhalíme čo je potrebné robiť ďalej. Podľa materiálu je možné - farbiť, leštiť, zbrúsiť a štukovať odretú kožu, dezinfikovať obuv, bieliť podrážky, ošetriť kožu balzamom…
Dôležité je spomenúť, že na túto službu neexistuje žiadny prístroj. Všetky topánky a kabelky čistíme a farbíme ručne, preto aj čakacia doba na túto službu môže byť dlhšia. Službe sa venuje zakladateľka čistiarne, Mária Jakšičová, spolu s tímom kolegýň. Remeslu renovácie topánok sa učila u obuvníckeho majstra Salvatore Garbiho v talianskom Turíne. 

Profesionálne žehlenie

Čo môže byť horšie ako trápenie sa so žehlením doma? Nechajte to na nás. Košele, saká, nohavice, posteľné prádlo - všetko vyžehlíme dokonca aj na počkanie. Keďže na obidvoch prevádzkach žehlíme ručne (nie pomocou figurín ani mangľa) každý kus odevu vyžehlíme do najmenších detailov.

Drobné opravy odevov

Ak potrebujete skrátiť nohavice, zašiť podšívku či len prišiť gombík, vieme Vám s tým pomôcť. Táto služba je len doplnkom k čisteniu takže čakacie doby na vyhotovenie zákazky môžu byť dlhšie.

Predaj ekologickej čapovanej drogérie

Produkty z dielne talianskej firmy Rampi, prevoňajú celý Váš domov. Nájdete u nás niekoľko línii od tejto firmy, každá je výnimočná svojou vôňou , hygienickými a čistiacimi schopnosťami. V 1l nášho hyperkoncentrovaného pracieho gélu sú stlačené 3l bežného pracieho gélu z drogérie.V avivážach sa tiež nachádzajú mikrokapsule vďaka ktorým sa vôňa uvoľňuje postupne, každým pohybom. Všetky pracie gély a aviváže Vám vieme aj načapovať do Vášho flakónu čím sam snažíme prispievať k ekológii. Nemôžeme zabudnúť ani na obľúbené posilňovače vône (parfumy do prania) ktoré sú u nás najpredávanejším produktom a to nielen kvôli tomu že zvýrazňujú vôňu ale tiež obsahujú hygienickú zložku. Zakúpite u nás ale aj skvelé čistiace produkty do domácnosti ako napr. prostriedok na riad, na podlahy, na kúpeľne, do umývačky riadu…